EAT & MEET #2 tõi kokku alustavad ja kogenud haridusjuhid üle Ida-Virumaa

20. mail toimus Toila Mererestos Hariduskopteri teine EAT & MEET kohtumine, mis keskendus seekord teemale: „Alustavate juhtide lood: kuidas meil läheb?”

Kohtumine tõi kokku haridusjuhid ja õpetajad üle kogu Ida-Virumaa – lasteaedadest, põhikoolidest, gümnaasiumidest ja kutseharidusest. Õhtu jooksul räägiti ausalt juhtimise rõõmudest, väljakutsetest, „ämbritest” ja õppetundidest, mis juhtimise teekonnaga kaasa käivad.

Oma kogemusi jagasid:

Vestlust modereeris Martin Otti, kes hoidis arutelu mõnusalt vahetu, ausa ja humoorikana.

Õhtu jooksul kõlas mõtteid sellest:

  • kuidas juhiks kasvamine tegelikult käib,
  • millised hirmud ja väljakutsed alustamisega kaasnevad,
  • kuidas võita kogukonna usaldus

Nagu EAT & MEET formaadile omane, ühendati hea toit, päris lood ja avatud vestlused. Just sellistes kohtumistes sünnivad sageli kõige väärtuslikumad kontaktid ja mõtted.Tänutäheks said esinejad seekord kingituseks “kogemuste ämbrid” lillesibulatega – sümboolse meenutusena, et ka kõige ilusamad asjad vajavad kasvamiseks aega, hoolt ja kannatlikkust.

Kohtume juba sügisel järgmises EAT & MEET vestlusringis💛

 

Hälis Värimäe
Ida-Viru Hariduskopteri arendusjuht; Ettevõtliku Kooli koordinaator
halis.varimae@ivek.ee
(+372) 529 6027

Kohtumine toimus Euroopa Liidu toel.