EAT & MEET #2 tõi kokku alustavad ja kogenud haridusjuhid üle Ida-Virumaa
20. mail toimus Toila Mererestos Hariduskopteri teine EAT & MEET kohtumine, mis keskendus seekord teemale: „Alustavate juhtide lood: kuidas meil läheb?”
Kohtumine tõi kokku haridusjuhid ja õpetajad üle kogu Ida-Virumaa – lasteaedadest, põhikoolidest, gümnaasiumidest ja kutseharidusest. Õhtu jooksul räägiti ausalt juhtimise rõõmudest, väljakutsetest, „ämbritest” ja õppetundidest, mis juhtimise teekonnaga kaasa käivad.
Oma kogemusi jagasid:
- Evgenia Tortsova (Voka Lasteaed Naksitrallid)
- Margus Kottise (Iisaku Põhikool
- Aet Kruusimägi (Kohtla-Järve Gümnaasium)
- Ruth Opmann (Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus / COSMOS)
- Mariliis Oder (Kohtla-Nõmme Kool)
Vestlust modereeris Martin Otti, kes hoidis arutelu mõnusalt vahetu, ausa ja humoorikana.
Õhtu jooksul kõlas mõtteid sellest:
- kuidas juhiks kasvamine tegelikult käib,
- millised hirmud ja väljakutsed alustamisega kaasnevad,
- kuidas võita kogukonna usaldus
Nagu EAT & MEET formaadile omane, ühendati hea toit, päris lood ja avatud vestlused. Just sellistes kohtumistes sünnivad sageli kõige väärtuslikumad kontaktid ja mõtted.Tänutäheks said esinejad seekord kingituseks “kogemuste ämbrid” lillesibulatega – sümboolse meenutusena, et ka kõige ilusamad asjad vajavad kasvamiseks aega, hoolt ja kannatlikkust.
Kohtume juba sügisel järgmises EAT & MEET vestlusringis💛

Hälis Värimäe
Ida-Viru Hariduskopteri arendusjuht; Ettevõtliku Kooli koordinaator
halis.varimae@ivek.ee
(+372) 529 6027
Kohtumine toimus Euroopa Liidu toel.