Pea Peale Pööratud nädal 27.-31. märts 2023 – lastevanemate, õpetajate ja laste kohtumispaik!

Hariduskopter kutsub Ida- Virumaa ja  Järvamaa koolide ja lasteaedade esindajaid ühinema meiega!                               Just Ida-Virumaal, sündis meie algatus, Pea Peale Pööratud klassiruumi nädala korraldamiseks! Oleme uhked, et saame tuua sellise innovaatilise lähenemise haridusmaailma ja me tahame, et kõik koolid ja lasteaiad saaksid sellest osa võtta. Seega, astu esimene samm innovatsioonile ja liitu meiega Pea Peale Pööratud klassiruumi nädalal!  

PPP nädala jooksul vahetame oma tavapärased rollid:

– Õpilased saavad õpetajateks.

– Õpetajad muutuvad mentoriteks ja vaatlejateks.

– Lapsevanemad saavad külalisõpilasteks oma laste jaoks.

Pea Peale Pööratud nädal pakub sulle erakordset võimalust kogeda klassiruumi uuel ja põnevamal moel. Ära jäta seda võimalust kasutamata! Registreeru juba täna ja ühine meiega Pea Peale Pööratud klassiruumi nädalal!

Kui tunned, et Sul on raskusi õppematerjali leidmisega või ei tea, kust alustada, siis oleme hea meelega valmis aitama Sind meie loodud õpiampsumaterjalidega. Koostöös haridusmentor Triinu Pääsikuga oleme loonud mitmeid interaktiivseid ja kaasahaaravaid õpiampe erinevate teemade kohta, mis aitavad Sul PPP tundi ette valmistada ja  huvitavamalt läbi viia. Meie õpiampsud on loodud spetsiaalselt selleks, et anda Sulle praktilisi oskusi ja teadmisi, mis aitavad Sul oma eesmärkide poole liikuda. 

Kui Sul on küsimusi või soovid rohkem infot meie algatuse või õpiampsude kohta, siis palun ära kõhkle ja võta julgelt ühendust meie meilil aadressil halis.varimae@ivek.ee. Oleme valmis vastama kõigile Sinu küsimustele ja jagama rohkem infot meie tegevuse kohta. Samuti oleme avatud ettepanekutele ja ideedele, kuidas saaksime oma algatust veelgi paremaks muuta. Ootame Sinu kirja ja loodame peatselt kohtuda!

Rõõmustame, et meie algatus on saanud Ida-Virumaa õppeasutustelt palju toetavat tagasisidet ja mis on meid innustanud korraldama PPP nädalat juba teist aastat järjest. Oleme tänulikud kõigile eelmisel aasta osalejatele – Toila Gümnaasiumile, Kirju-Mirju lasteaiale, Voka Lasteaed Naksitrallidele, Jõhvi Põhikoolile, Lasteaed Päiksekesele, Illuka Koolile, Sillamäe Gümnaasiumile, Narva lasteaed Potsatajale, Kohtla-Järve Gümnaasiumile. Loodame, et meie algatus pakub ka sel aastal palju praktilist väärtust ning aitab kaasa meie haridussüsteemi edendamisele. 

Ettevõtliku Kooli eesmärk on iseseivate, ennastjuhtivate, ettevõtliku hoiakuga ja elus hakkamasaajate noorte kujundamine. Loodame, et Pea Peale Pööratud nädal aitab paremini mõista, mida tähendab muutunud õpikäsitus, kuidas õppetöö on elule lähemale toodud ja miks on õppimine muutunud õpilasele kui ka õpetajale meeldivamaks ja tänapäevasemaks?  

Pea Peale Pööratud nädalat rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond, „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks-  tugiprogrammide elluviimine perioodil 2017-2023“ (PATEE) projektist “Ida-Virumaa PATEE 2019-2023” 2014-2020.5.04.19-0392

Pea Peale Pööratud nädalal osalemine on Ettevõtliku Kooli liikmetele TASUTA.

TAHAN-SUUDAN-TEEN😊