Edulugude konkurss 2023

Ida-Viru Haridusklaster kutsub Teid osalema Ida-Viru hariduse edulugude konkurssile, et tunnustada edukaid koostööprojekte, õpetajate nutikaid TULEM-i rakendamisi, noorte algatusi ja ettevõtlikke haridustegusid. Konkurss toetab ettevõtlikku hoiakut, edendab koostööd erinevate partnerite vahel ning loob positiivset meeleolu ja innustab teisi õppeasutusi tegema sama.

 

Konkurss toimub neljas kategoorias:

  • Parim koostöötegu
  • Parimad praktikad TULEMi rakendamisel
  • Noorte algatus
  • Ettevõtlik haridustegu

 

Konkursil saavad osaleda kõik Ida-Viru maakonna lasteaedade, koolide, kutse- ja kõrgkoolide õpetajad, õpilased, koolipered, lapsevanemad, ettevõtted ja kogukonnad.

 

Konkursil osalemiseks tuleb luua video, mis tutvustab konkursi kategooriasse sobivat ettevõtmist või tegevust. Video kestus ei tohi olla pikem kui 1 minut. Palume, et esitaksite video vastavalt ettenähtud vormile, hiljemalt 22. juuniks 2023.

 

Võitjad kuulutatakse välja Haridusgalal, mis toimub 3. oktoobril 2023 Jõhvi Kontserdimajas.

 

Lisateavet koos juhendi ja visuaalidega leiate SIIT.

 

Palume teil julgustada oma õppeasutust osalema selles põnevas konkursis ning tutvustada oma edulugusid hariduse valdkonnas.

 Ida-Viru hariduse edulugude konkurssi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond, „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks-  tugiprogrammide elluviimine perioodil 2017-2023“ (PATEE) projektist “Ida-Virumaa PATEE 2019-2023” 2014-2020.5.04.19-0392

 

Ettevõtliku Kooli Edulugude konkursi 2022 Ida-Viru tulemused