Majutus

Taltech Virumaa kolledži õpilastele

TalTech Virumaa kolledži üliõpilastel on võimalik õppimise ajal elada kolledži kõrval asuvas (Kalevi 4, Kohtla-Järve) üliõpilaselamus. Majas on kahte tüüpi tudengitoad: ühe- ja kahekohalised. Kõik toad on möbleeritud ning kööginurgad sisustatud kodutehnikaga. Hoones on tasuta WiFi võrgu leviala, tubades on võimalik TV ühendus. Üürihind on fikseeritud ning sisaldab kõiki kommunaalkulusid.

Ida-Viru Kutsehariduskeskuse õpilastele

Ida-Viru Kutsehariduskeskuse õpilastele pakub kool majutusvõimalusi õpilaskodudes, mis asuvad Jõhvis ja Sillamäel ning kohe koolide vahetus läheduses..

Tartu Ülikooli Narva Kolledži üliõpilastele ja õppejõududele

Majutust pakub MTÜ Tartu Üliõpilasküla majutushoone või hotell „Inger“. MTÜ Tartu Üliõpilasküla info saamiseks ja majutuskoha broneerimiseks palun kontakteeruda läbi e-aadressi info@campus.ee või kasutada tel 742 4400. Majutushoone asub aadressil P. Kerese 14, Narva.

Hotellis „Inger“ majutamiseks on soovitatav teha eelnev broneering hotell kodulehel www.inger.ee
või e-maili sales@inger.ee kaudu kasutades promokoodi “Kolledž”.

Jõhvi Gümnaasium

Gümnaasium hüvitab majutuskulud õpilasele, kelle kooli sõitmise aeg ühistranspordis on pikem kui 1 tund (edasi-tagasi kokku üle kahe tunni) või kelle kodukoha ühistranspordi võimalused ei toeta koolis käimist – näiteks buss ei sõida või sõidab väga sobimatutel aegadel.